Range Rover Vogue 2004

Shitet nga: Asi 25 Tet 19:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

13 000 EUR

Komuna: Tiranë
Range Rover Vogue
Viti Prodhimit 2004
Kilometrazha : 170,000-180,000
Marsh : Automatik
Klimatronic, Sediljet Lekur, Xhamat automatike, Air Tronic, Sensora Parkimi
Makina eshte ne gjendje shume te rregullt, serviset i jane ber rregullishte,
Makina eshte me targa te Kosoves dhe me dokumenta te rregullta.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim