Range Rover Vogue diesel -04

Shitet nga: fabricio 24 Nën 14:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

17 000 EUR

Komuna: Tiranë
Range Rover vogue viti 2004. Lekure gri full option
Sedilje dhe timon me ngrofje. Sediljet e mbrapme me 2 tv
Ngjyre e zeze
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim