Range Rover Vogue -07

Shitet nga: Tori 25 Sht 22:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

23 900 EUR

Komuna: Tiranë
Range Rover Vogue 3.0, Lekure Bezhe,Kroskot druri,Marshe automatike/tiptronik,Shkalle inoxi, pasqyra inoxi,goma te reja,kompjuter bordi, navigator,timon multifunksional,sensor para mbrapa, xhama te erret, dokumenta te rregullta dhe te paguara deri ne gusht 2014, ne gjendje shume te mire pune.

Mund edhe te kembehet me apartament ose fuoristrad tjeter.

Cmimi 23.900 Euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim