Range Rover Sport 06 okazion

Shitet nga: A 11 Pri 17:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

15 500 EUR

Komuna: Tiranë
Range Rover Sport HSE
-viti prodhimit 2006
-tapiceria ngjyre bezhe
-ngjyra jashte blu individual
-serdiljet me ngrohje dhe me memorie
-bi xenon
-xhamat e zinje origjinal
-km origjinale
-disce 20 gomat e reja
-e perdor nga nje pronar
-me taksat te paguara deri ne tetor 2015
-makina e paster nga jashte dhe e mbajtur shume mir
ska nevoje per asnje sherbim te gjitha sherbimet e kryera ne kohe
Okazion 15500 euro i pa diskutueshem

Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim