Range Rover Diesel -97

Shitet nga: Bledar 14 Sht 21:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 900 EUR

Komuna: Tiranë
Shes nje Range Rover e vitit 97' nafte me 6 cilindra ( 2.5 ). ABS, airbag, kondicioner, sedilje me ngrohje, xhama electric, disqe alumini 18*, pa jastek ajeri ( susta dhe amortizator ), sensor parkimi para dhe mbrapa, sedile lekure, xenox light, dhe 4 goma rezerve PIRELLI. Ne gjendje shum te mire motorrike dhe xhenerike.
CMIMI I DISKUTUESHEM !
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim