Range Rover 4.2 supercharged owerfinch v8 + impi..

Shitet nga: ylberi 13 Nën 18:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

35 000 EUR

Komuna: Tiranë


Range Rover v8 sc auto 4.2 benzine + impiant gazi

Viti 2006 ngjyre e zeze 535 kuaj fuqi
120000 km te rregullta me sallon lekure me bagazhiere cd dvd navigator telefon
Sensor parkimi me kamer para dhe mbrapa plus kamera sigurie qe e sheh
Nga laptopi ose iphoni dhe gjithashtu mund ta lidhesh me iphone 2 ekrana ne sediljet e pasme
Pasqyra me mbyllje me buton dritat kseno shkojn automatikisht ne anen qe ti pret me timon
Disqet 22 inxh alloys overfinch tavani me hapje me buton
Sediljet me buton me nxemje
Kamio automatik tip tronik
Makina eshte full opsion ka dhe gjera ekstra

Te gjitha serviset e bera me letra tek range rover
Shitet 35000 euro ose jepet per hyrje
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim