ROVER 45 1.4 benzin -00

Shitet nga: Deni 19 Maj 18:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 400 EUR

Komuna: Tiranë
Shes Rover 45 i sapo ardhur nga italia ...i vitit 2000..me kondicioner..me motor 1.4 benzin..makina eshte ne gjendje shum te mire motorike dhe xhenerike...me dogane..i sapo targuar..me dokumenta te rregullta deri me 19 maj 2015..Cmimi 2400 euro i diskutueshem..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim