RENAULT SCHENIC 2004,ME TARGA ,FULL OPTION, NAFT..

Shitet nga: Ilir 12 Tet 10:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 400 EUR

Komuna: Tiranë
RENAULT SCHENIC , VITI 2004 , MOTORR 1.9 NAFTE , NE GJENDJE SHUME TE MIRE ME 153.000 KM , XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE , CD , NAVIGATOR , OPSIONE NE TIMON , PILOT AUTOMATIK , TAVAN XHAMI PANORAMIK , 4 AIRBAG , DISQE ALUMINI , KLIMA , NDEZJE ( START, STOP ) , SENSOR PARKINGU , ME TARGA ( DOKUMENTA TE PAGUARA DERI NE TETOR 2015 ) , CMIMI : 3400 EURO CEL : 0698506543
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim