RENAULT SCENIC 2004

Shitet nga: Ilir 08 Tet 18:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Komuna: Tiranë
RENAULT SCHENIC , VITI 2004 , MOTORR 1.9 NAFTE , 150.000 KM , XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE , CD , NAVIGATOR , OPSIONE NE TIMON , PILOT AUTOMATIK , TAVAN XHAMI PANORAMIK , 4 AIRBAG , DISQE ALUMINI , KLIMA , NDEZJE ( START, STOP ) ME TARGA , DOKUMENTA TE PAGUAR DERI NE TETOR 2015 , NE GJENDJE SHUME TE MIRE , CMIMI : 3000 EURO
CEL : 0698506543
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim