RENAULT SCENIC -98

Shitet nga: SHITJE DHE BLERJE MAKINASH TE PERDORURA 17 Tet 22:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
RENAULT SCENIC 1998 , manual , benzin . me klima , me dogane te paguar .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim