RENAULT SCENIC -00

Shitet nga: SHITJE DHE BLERJE MAKINASH TE PERDORURA 02 Dhj 19:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 200 EUR

Komuna: Tiranë
RENAULT SCENIC 2000 , manual , benzin , me dogane te paguar , me klima .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim