RENAULT CLIO AUTOMATIKE 2002 -02

Shitet nga: erald 29 Sht 08:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
RENAULT CLIO
1.4 BENZIN
KAMBJO AUTOMATIKE
VITI PRODHIMIT 2002
TARGA AA
TAKSA SIGURACION TE SAPO PRERA PER NJE VIT , DERI NE SHTATOR 2015
CD ABS ESP KLIMA ETJ...
CDO GJE FUNKSIONALE NE MAKIN
VAJ FILTRA MOTORRI KAMBJO DHE TE GJITHA SHERBIMET E TJERA TE SAPO KRYERA
TEL 0682506016
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim