RENAULT CLIO 1.5 DIESEL -03 OKAZIONN !!!!!!!!!!..

Shitet nga: Dashamir 10 Krr 21:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 100 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet renault clio viti 2003 me dogane, e sapo ardhur ne gjendje perfekte motorike,xhenerike po ashtu dhe nga pamja jashtme,,makina ka pak kilometra dhe cdo sherbim te sapo kryer ne itali dhe makina nuk ka punuar ne shqiperi fare,,eshte shum ekonomike,,,JU MIREPRESIM
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim