RENAULT CLIO 1.2 BENZIN -03

Shitet nga: clio 24 Maj 14:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 850 EUR

Komuna: Tiranë
Renault clio
1.2 benzin
2003
xhama elektrik
mbyllje qendrore
3 porta
Xhama te zinj ne lejen e qarkullimit
makina esht ne gjendje shum te mir xhenerike dhe motorrike
gati per cdo lloj prove
shitet per arsye mosperdorimi
Targa aa
taksa siguracion deri ne dhjetor 2014
Shum ekonomike
tel
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim