RENAULT CLIO 1.2 BENZIN -96

Shitet nga: altin 27 Tet 13:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
SHITET
REANULT CLIO, 1.2 BENZINE, 5 DYER, 1996, NE GJENDJE TE MIRE, KONDICIONER, ME TARGA DHE DOKUMENTA ITALIANE (kane mbaruar per fat te keq), SHITET PER ARSYE MOSPERDORIMI, 50 MIJE LEKE TE REJA.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim