RANGE ROVER VOGUE DIESEL -05

Shitet nga: niku 07 Shk 11:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

9 500 EUR

Komuna: Tiranë
Range rover Vogue full optional , navigator,sallon bezhe me baxho , sedilje me ngrohje ,sensor parkimi ,kompjuter bordi ,pilot automatik, eshte ne gjendje shum te mir me dogane dhe taksa te paguara deri ne fund te 2015
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim