Porsche Cayenne 4.5 v8 Tuning -04

Shitet nga: Danjel 27 Nën 19:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

15 000 EUR

Komuna: Tiranë
Makina esht ne gjendje shum te mire shitet per arsye mos perdorimi, me taksa dhe siguracion, baxha xhami full optional me 4 marmita me zar, me nje zhurm shum tvecant,drita bi-xenon, ngjyr e bardh mat e sapo lyer, tapiceri lekure bardh me te zeze, marshe ne timon tip tronic, sendilje me ngrohje, sensor parkimi , imjant gazi digital i montuar tek LAVATOGAS (1500€) me 2 vjet garanci ... Ka nje konsum normal pasi kalon automatikisht punim me gaz , makines sapo i jan bere te gjitha sherbimet xhenerike, motorr i ri dhe sherbime te tjera amortizatoret i ka me jastek ajri me 5 pozicione lartesie, bodykit i ri... sherbimet e kryera i ka me fatura.. pres bleres serioz
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim