Porsche Carrera GT benzin -00

Shitet nga: Albi 14 Gsh 19:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-   29 000 LEK

Komuna: Tiranë
Porsche modeli 2000 e shnderruar look 2010(Vjen me porosi)
Manuale,Lekure,Navi.etj
Makina ka te gjitha sherbimet e kryera.
Goma te reja ,amortizatore sport dhe shum aksesore te tjere te paketes SPORT.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim