Pontiac G6 benzin -06

Shitet nga: Beni 27 Maj 16:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

8 500 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet Pontiac G6 Grand Prix, viti 2006, motorr 2400 benzine, 4 cilindra, kambio automatike,, kondicioner, AIRBAG, ABS, xhama elektrik etj... Makina ka me pak se 1 vite e ardhur nga Kanadaja, shume pak e perdorur me 64.000 Km, dogane dhe taksa te paguara, gjendja e shkelqyer, garanci e plote. Cmimi 8500 euro i diskutueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim