Peugot 206 1.6 benzin -00

Shitet nga: Jurgen 17 Dhj 22:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 500 LEK

Komuna: Tiranë
Shitet makina peugot 206 1.6 benzine. Eshte makin sportive. E importuar nga zvicra dhe me dogan te paguar. E gatshme per cdo prov. I diskutueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim