Peugot 206 1.4 benzin -00

Shitet nga: gertjan 24 Qer 15:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 300 EUR

Komuna: Tiranë
peugot 206 viti prodhimit 2000. 1.4 benzin,lend djeges benzin, kamjo manual,dritat xenon.disqe alumin . shume pak i perdorur ne shqiperi eshte shume i mbajtur si mbrenda dhe jashte,

Cmimi 2300 euro i diskutushem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim