Peugeot 407 e 2007

Shitet nga: Alban Bafti 13 Nën 11:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

6 200 EUR

Viti: 2007
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 407
,2.2 nafte me portobagazh .xham panoramik . e sapo ardhur nga it dhe e sapo targuar.. 170 kuaj fuqi. cmimi I diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim