shes peugeot 307

Shitet nga: ismail 18 Dhj 11:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 999 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 307
peugeot 307..1.6 benzin.. e mbajtur sh mire dhe ne gjendje te mire..me dokumenta te paguara deri Maj 2016..te gjitha sherbimet te bera..e gatshme per cfardo lloj prove..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim