Pezho 307 super gjendje

Shitet nga: Pegueot 20 Nën 15:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E verdhë/artë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 307
Makina eshte ne gjendje perfekte me letra dhe siguracion deri me 1 shtator 2016
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim