Okazioonnn Peugeot 307

Shitet nga: Ed 13 Nën 16:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 307
Makina eshte ne gjendje shume te mire me letra te paguara deri ne gusht te 2016-es. Vaj-filtra te nderruara rregullisht. Goma te reja te 4 ka 2 jave qe ja kam vene .Eshte makine shume ekonomike 6.5L/100 Km. Per me shume mund ta kontrolloni tek mekaniku juaj me i besuar. E shes sepse me ka zene garazhin kam dhe dy makina te tjera. Mundesi nderrimi +/- diferencen...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim