Peugeot 206 dizel -03

Shitet nga: Xxx 07 Mar 18:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 206
Makina eshte me dogan te paguar gati per targa makina eshte ne gjendie super dhe shum shum ekonomike hdi cmimi i diskutushem flm
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim