Peugeot 206 1.4 benzin -00

Shitet nga: Landi 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 700 EUR

Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 206
Me targa AA 4dyer 1.4 me xhama dhe pasqyra elektrike.manual, Vito 2000
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim