Peugeot cabriole benzin -03

Shitet nga: Edison 30 Nën 10:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 800 EUR

Komuna: Tiranë
Makina eshte ne gjendie shum te mire e gateshme per cdo lloi prove....makina eshte e ardhur nga jasht dhe e pa perdorur ne shqiperi,doganen e ka te paguar.... Makina na brenda eshte lekur shum e bukur me sensor dritash dhe xhamash,me klima dhe gjithcka tjeter ... Eshte kabriole dhe me hapje automatike dhe me muzik shum te mir kasetofonin e ka me DVD punon me usb. me memori card ,dhe fish telefoni... Makina eshte perdorur vec na nje dor ka qen femer ,dhe per femra eshte shum e pershtateshme ,por dhe per meshkuj se mund ti hiqen ato flutrat ... Vec te interesuar serio Flm. CMIMI : 2800 €
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim