Peugeot Partner dizel -06

Shitet nga: Luli 14 Tet 08:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Makina eshte ne gjendje te shkelqyer dhe nuk ka asnje defekt. Taksat i ka te paguara deri ne fund te vitit 2015. Filtrat i jane nderruar cdo 5000 KM si dhe shebimet periodike te plota cdo 10.000 KM. Une qe e shes kete makine jam vete xhenerik dhe punoj ne servisin e Peugeot, keshtu qe te gjitha pjeset kjo makine i ka origjinale.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim