Peugeot 807 2.2 dizel -03

Shitet nga: Kejda 15 Nën 09:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 200 EUR

Komuna: Tiranë
Karburanti: Nafte
Kambio: Manuale
Ngjyra: Gri
Viti i prodhimit: 2003
Kubatura: 2179
Nr i cilindrave: 4
Fuqia: 94
Kilometrat: 189200
Cmimi: 4200 Euro

Makina 7 vende , 5 dyer, kambio manuale, mbyllje me pult kondicioner, radio mp3 . Eshte ne gjendje shume te mire, me dokumentacion te rregullt dhe dogane te paguar. Ka siguracion kasko dhe TPL.

Tel: 0694033377
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim