Peugeot 607 HDI 16V -04

Shitet nga: arion zeqiri 06 Dhj 14:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
peugeot 607 ka motorr normal por qe mund te transformohet edhe ne motorr sportiv vetem me ane te nje butoni te vetem. eshte ngjyre e bardhe me tava te zi dhe ka sendilje bezhe prej lekure. eshte ne gjendje te mire motorrike. ka sistem audio me 5 disqe njekohesisht
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim