Peugeot 407 1.6 hdi 110 kf -08

Shitet nga: pirro 04 Sht 16:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 500 EUR   8 000 EUR

Komuna: Tiranë
Makina eshte blere e re ne koncesionarin e peugeotit dhe e ka perdorur vetem nje person. 1.6 hdi 110 kuaj
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim