Peugeot 307 dizel -06

Shitet nga: peugeot 20 Sht 14:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 200 EUR

Komuna: Tiranë
shitet peugeot 307 cabrio nafte 1.9 makina esht me dogane dhe letra te paguara deri ne korrik te 2015 per me teper kontaktoni ne nr 0695597695
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim