Peugeot 307 dizel -03

Shitet nga: fatmir 15 Nën 15:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Tiranë
SHITET PEUGEOT 307 PER ARSYJE EMIGRIME
ESHT NE GJENDJE PERFEKTE GJENERIKE DHE MOTORRIKE
NGJYR GRI METLIZATO VITI 2003 ABS SRS CLIMA
KAMBJE MANUALE ME DOKUMENTA TE PAGUARA PER 1 VIT
ME ANTIFURD MOTORR 1.9 NAFTE HDI !
CMIMI 2500 EURO I DISKUTUSHEM
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim