Peugeot 307 2000 nafte -03 OKAZION

Shitet nga: Olsi 25 Gsh 10:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 099 EUR

Komuna: Tiranë
Peugeot 307 xt cc 2000 cc 2003 Gri metalixato. Full optional clima airbag. taksa te paguara .goma dhe bateria jan te reja ne gjendje shum te mire
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim