Peugeot 307 1.6 benzin -07

Shitet nga: eri 26 Tet 08:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 800 EUR

Komuna: Tiranë
Shes Peugot ne gjendje te shkelqyer
Super makine, lluksoze, komode, ekonomike.
Makina ka motorr 1.6 benzine, me kambjo automatike.
Full Option!
Abs, airbag, sensor parkimi, pilot automatik, xhama, pasqyra, fshirese, sendile elektrike, disqe alumini me goma te reja.
Makinen e kam blere vete ne koncesionar dhe eshte perdorur vetem nga nje dore.
Me te gjitha serviset e bera ne koncesionar!
Mund ta kontrolloni ku te doni!

Cel: 0696745555- ERI
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim