Peugeot 207 1.4 diesel -10

Shitet nga: Kejda 12 Nën 09:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

8 500 EUR

Komuna: Tiranë
Karburanti: Nafte
Kambio: Manuale
Ngjyra: Gri e erret
Konsumi: 4 litra/100 km
Viti: 2010
Kilometrat: 105252
Kubatura: 1398
Nr i pistonave: 4
Fuqia: 50
Cmimi: 8500 Euro

Makina ka 5 dyer , kondicioner , 5 vende, mp3, 5 marshe. Eshte shume ekonomike. Makina eshte ne gjendje shume te mire, me dokumentacion te rregullt dhe dogane te paguar. Ka siguracion kasko dhe TPL.

Tel: 0694033377
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim