Peugeot 207 1.4 diesel -09

Shitet nga: Kejda 14 Nën 13:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

8 500 EUR

Komuna: Tiranë
Karburanti: Nafte
Kambio: Manuale
Ngjyra: E kuqe
Viti i prodhimit: 2009
Kilometrat: 75000
Fuqia: 50
Kubatura: 1398
Nr i cilindrave: 4
Cmimi: 8500 Euro

Makina ka 5 vende, 5 dyer mbyllje me pult , kondicioner , radio mp3, mbyllje pasqyra automatike. Eshte Full option . Eshte ne gjendje shume te mire, me dokumentacion te rregullt, me dogane te paguar. Ka siguracion kasko dhe TPL.

Tel: 0694033377
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim