Peugeot 207 1.4 Naft 2008

Shitet nga: gimi 13 Sht 16:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 400 EUR

Komuna: Tiranë
Peugeot 207, 1.4 nafte e vitit 2008. Teper ekonomike. Te gjitha sherbimet periodike te kryera. Taksat dhe siguracioni sapo jane paguar. Makina eshte ne gjendje perfekte dhe e gatshme per cdo prove. Eshte blere personalisht ne france dhe eshte perdorur shume pak ne tirane. Xhama elektrik, radio cd, tinon multifunksional. Shume e pershtatshme dhe e favorshme per femra. Cmimi pak i negociushem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim