Peugeot 207 1.4 Benzin -11

Shitet nga: Kejda 12 Nën 12:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

8 000 EUR

Komuna: Tiranë
Karburanti: Benzine
Kambio: Manuale
Ngjyra: E bardhe
Konsumi: 5.5 litra/ 100km
Viti I prodhimit: 2011
Kilometrat: 75400
Kubatura: 1360
Nr I pistonave: 4
Fuqia: 54
Cmimi: 8000 Euro

Makina ka 5 vende, 5 dyer , radio mp3 , kondicioner , mbyllje pult , xhama elektrik . Eshte ne gjendje shume te mire, me dokumentacion te rregullt dhe dogane te paguar. Ka siguracion kasko dhe TPL.

Tel: 0694033377
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim