Peugeot 207 -07

Shitet nga: peugeot 11 Nën 11:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 000 EUR

Komuna: Tiranë
Peugeot 207 Gt 1.6 Hdi.Motor nafte,kambio mamuale, Makina eshte full options. E mbajtur mire dhe shume e paster, sensore shiu, sensore dritash, sensore parkimi, pilot automatik, pasqyrat elektrike me palosje, kompjuter bordi, bluetooth, klima, sedilje lekure me ngrohje, xhama elekrik, tavan panoramik. Me 4 porta, 4 goma te reja. Eshte ne gjendje te shkelqyer motorrike dhe xhenerike e gatshme per cdo lloj prove
Cmimi 5000€
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim