Peugeot 206 cc -04

Shitet nga: Beni 25 Sht 20:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Komuna: Tiranë
Peugeot 206 cc ngjyre jeshile kabriolet metali. Shume e bukur. Tapiceri jeshile si ngjyra e makines, kondicioner, kasetofon mp3.Viti prodhimit 2004, 1.6 benzine. Kilometrazh 94 000. Me disqe alumini sport. Kambio manuale. Makina eshte me targa dhe letra italiane. Shitet urgjent. Cmimi 3000 € i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim