Peugeot 206 benzin -06

Shitet nga: Kaua 11 Tet 09:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 800 EUR

Komuna: Tiranë
Viti 2006 modeli 206 benzine 1.6 cc me 41300 km . Makina eshte blere e re tek koncesionari dhe I ka te tera dokumentat dhe sherbimet e kryera
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim