Peugeot 206 benzin -04

Shitet nga: genti 22 Sht 13:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 100 EUR

Komuna: Tiranë
NE GJENDJE SHUM TE MIR ME DOGAN DHE LETRA SHQIPTARE GOMA TE REJA FILTRA VAJ RRIPI I MOTORRIT I NDERRUAR.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim