Peugeot 206 benzin -01

Shitet nga: landi 07 Dhj 12:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Tiranë
peugeot ngjyre blu pak e perdorur ne shqiperi me 5 porta me pasqyra dhe xhamat e pare elektrik me targa AA te paguara per 1 vit kasetofon me usb ne gjenddje shume te mire me 2 airbeg
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim