Peugeot 206 benzin -01

Shitet nga: Tauland 10 Krr 21:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 200 EUR

Komuna: Tiranë
Makina:5 dyer ngjyre blu me xhama pasqyra elektrike mp3 usb pak e perdorur ne shqiperi targa AA... Viti 2001 kondicjoner..dhe sh ekonomike airbeg
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim