Peugeot 206 benzin -00

Shitet nga: Peugeot 30 Qer 23:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Tiranë
Makina eshte ne gjendje perfekte
1.3 benzin, manuale, xenon, bixenon kondicioner, xhama elektrik, tavan xhami, mp3
makina eshte shume ekonomike dhe eshte e gatshme per cfardolloj prove
me letra te rregullta dhe targa shqiptare AA
Cmimi: 2500 €
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim