Peugeot 206 XS 1.6 -99

Shitet nga: Juri 05 Shk 17:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 260 EUR   1 400 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet peugeot 206 XS 1.6
ME SHUME:
http://www.cars-data.com/en/peugeot-206-xs-1.6-specs/34254
Makina eshte shume ekonomike pasi eshte ne gjendje perfekte.
Ne gjendje shume te mire xhenerike dhe motorike
Te gjitha sherbimet e kryera (Kontroll i lejushem)
Me keto opsione:
Disqe alumini
Goma ne gjendje shume te mire
Xhama elektrik
RCD origjinale Peugeot
A/C
Kambio Manuale
Celesa tip i ri mbyllje me pult
Servis i sapo kryer (Vaj,filter,Frena,kontroll teknik i kaluar para nje muaji)
Ngjyra e Zeze
Fenera Mjergull

Makina mund edhe te nderrohet me makine me te madhe (sipas marreveshjes)


Top speed:185 km/h
Acceleration 0-100 km/h:12,5 s
Urban consumption:9,4 l/100km
Urban consumption kms:1 op 10,6
Extra-urban consumption:5,6 l/100km
Extra-urban consumption kms:1 op 17,9
Average consumption:7,0 l/100km
Average consumption kms:1 op 14,3
CO2 Emission:171 g/km
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim