Peugeot 206 Sedan 1.4 2008 Benzine+Gaz -08

Shitet nga: Arjan Bregu 14 Sht 15:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

6 500 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet Peugeot 206 Sedan vit prodhim i 2008 i blere ne 2008 ne Peugeot Albania. Ka bere rreth 24 mij km per 6 vjet pasi eshte perdorur shum pak. Eshte nje makine perfekte si per qytet dhe po ashtu per rruge te gjate pasi te ofron komoditetin qe te nevojitet. Sherbimet i jane bere tek Peugeot Albania dhe eshte ne gjendje teknike te shkelqyeshme. Gjithashtu ka te montuar impiant gazi e cila e ben makine SUPER EKONOMIKE si per qytet po ashtu edhe per rruge te gjata. Gjithashtu dhe sistemit te gazit i jane sherbimet e ndrimit te filtrit. Me dokumenta te paguara deri vitin tjeter .Disa karakteristika
Motorr 1.4 , Goma te reja "MICHELIN", Disqe Alumini origjinale Peugeot, Mbyllje Qendrore, 2 celesa origjinal me pult, ABS , SRS, Kondicioner, Xhama Elektrike ,


Eshte e blere dhe ka nje perdorues te vetem qe nga 2008.
Cmimi eshte i diskutueshem !!!!!!!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim