Peugeot 206 Dizel -02

Shitet nga: Petrit 16 Krr 09:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Tiranë
Peugeot 206 Dizel viti 2002 kondicioner xhama elektrik shume e mirmbajtur dhe shume ekonomike ...1500 euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim